Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2008, 20:17   #52
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Zauważyłem, że Tempo prac nad kartami spada. Zakładam, że to wynik obecnej, lub zbliżającej się sesji egzaminacyjnej. (A może braku pomysłu na historię nie zawierającą wymarcia rodziny??) hihi

A'propos tego drugiego - okazało się, że można się wysilić i napisać coś porządnie... Spytajcie Efcię - napisała historię tak, że sam pogubiłem się w korelacjach rodzinnych - wyj, ciotka, syn, synowa, babcia, dziadek, brat, siostra etc. To przykład dobrze przemyślanego ciągu zdarzeń i skutków...

Nie będę wypisywał jeszcze, kogo wybrałem do sesji, jako, że dostałem informacje, że kilka osób z takich czy innych powodów może przesłać karty i historię w późniejszym terminie, więc bardzo proszę o cierpliwość i wyrozumiałość...

 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...
Khemi jest offline