Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2008, 15:01   #36
Radioaktywny
 
Radioaktywny's Avatar
 
Reputacja: 1 Radioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemu
Tuż po telefonie Langdona Dev zaczął organizować ludzi. Pierwsze co zrobił to zadzwonił do bossa:

Witaj szefie, szykuje się niezła jatka. Jestem ustawiony z facetem który zna tego skurwysyna. Prawdopodobnie będzie tam też komitet powitalny. Załatw mi ludzi jeśli możesz. Będę tam za kilkanaście minut.

A zaraz po rozłączeniu się wykręcił numer Marco:

Stary zbieraj ludzi i wpadaj po mnie. Zabierzcie klamki bo może być gorąco. Resztę wyjaśnie po drodze.

Gdy tylko kumple zajechali pod jego dom, Dix niezwłocznie wsiadł do samochodu i skierował ich po dom szefa. Tam dołączyło do nich jeszcze kilka samochodów.

Umówiony magazyn wydawał się być opuszczony. Parking przed nim był pusty tak więc postanowili zaparkować właśnie tam. Przed otworzeniem drzwi Devon wyjął magazynek ze swojego uzi, sprawdził czy naładowany, po czym schował i wysiadł z samochodu ze słowami

It's showtime

Ruszył na tyły magazynu, a za nim reszta ekipy...
 
Radioaktywny jest offline