Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2008, 16:51   #59
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał uzziah Zobacz post
Ja w sprawie rodziny postaci zaproponowalbym cos innego. Opisac ze ma sie liczna, wielopokoleniowa i szczesliwa rodzine. MG juz zacznie obmyslac jak tu przydusic gracza do sciany, wykorzystujac do tego rodzinke. Gracz natomiast powinien w pierwszym akcie sesji zaprosic cala swoja ukochana rodzinke na spotkanie w swoim domu... po czym wysadzic dom i rodzine samemu oddalajac sie po cichu na z gory wypatrzona pozycje W ten oto wspanialy sposob zmylimy MG w trakcie rekrutacji, a juz na poczatku sesji odbierzemy podstepnemu prowadzacemu mozliwosc odebrania/spalenia (lub cos podobnego) naszego majatku i zabijania czlonkow rodziny, kiedy to wygonde do sesji - bo tak najlatwiej zmusic graczy do czegos.... mina MG po "odwaleniu" takiego numeru poprostu bezcenna
Prawdopodobna reakcja MG:

1. Ładunki wybuchowe nie odpaliły, rodzinka przeprowadziła dochodzenie i znalazła winowajcę - i teraz go ściga - - - Mina gracza - bezcenna...

2. Ładunki wypaliły, rodzina okazała się być krewniakami Wilczków - wilczki przeprowadziły dochodzenie - i zgadnijcie co - - - Mina gracza: Ooooo

3. Ładunki wypaliły, okazało się jednak, że gracz zostawił jeden ładunek przy sobie z już przygotowanym zapalnikiem - - - Brak miny gracza...

4. Mnóstwo innych pomysłów też mam...


A teraz na poważnie:

Mam już 6 kompletnych historii z kartami postaci...
Wiem, że dostanę jeszcze co najmniej 4...
Ciągle zgłaszają się chętni...

W takim układzie sami rozumiecie, że będę musiał przeprowadzić pewnego rodzaju selekcję graczy. Z góry uprzedzam:

Jakość historii i KP jest pierwszorzędnym kryterium wyboru
Dopasowanie bohaterów do siebie nawzajem jest drugorzędnym kryterium wyboru
Dopasowanie postaci do sesji jest trzeciorzędnym kryterium wyboru

Szybkość nadsyłania danych nie stanowi kryterium wyboru

Jeśli ktokolwiek nie dostanie się do sesji to z góry przepraszam ale już teraz zapowiem, że jeśli ta sesja wypali i będzie dobrze się rozwijać - to z pewnością rozpocznę kolejną sesję, dziejącą się w tym samym czasie, w tym samym świecie, w innym miejscu... Tak więc może osoby, które nie zakwalifikują się teraz - będą jeszcze miały możliwość grania a może nawet spotkania bohaterów tej sesji.

Nadal nie podjąłem decyzji o terminie rozpoczęcia sesji - jestem cierpliwy, czekając na graczy, którzy się do tej pory zgłosili (a niektórzy z nich tak zaskakują mnie pomysłami, że tym bardziej na ich meile czekam)...

Proszę więc o cierpliwość...
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...

Ostatnio edytowane przez Khemi : 31-01-2008 o 17:05.
Khemi jest offline