Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2008, 17:27   #62
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Wybacz Efcia... dopiero wstałem (po nocce) i czasem zdarzają mi się takie pomyłki.

To, czy dostaną się obie osoby to już zależy od ich kart i historii. Nie mogę zapewnić cię, że na 100% wejdziecie oboje, chyba że oboje (obie / obaj - niepotrzebne skreślić) uzgodnicie historię itp. Już dziś rano dostałem wiadomość o takich planach od kogoś innego i bardzo zaciekawił mnie pomysł, wstępnie opisany.

PS. Robię sobie porządek w papierach (tj. kartach historiach) i nie mogę się doszukać wszystkiego, tj. problem polega na tym, że często podpisujecie meile imieniem i nazwiskiem własnym lub postaci - zamiast nickiem z Forum - Często po KP mogę odnaleźć właściciela... Tak więc się nieco zagubiłem.

Proszę w związku z powyższym każdego, kto wysyłał mi kartę postaci - o wysłanie do mnie PW w formacie:

Nick:
Imię i Nazwisko bohatera:
Postać gracza: (Wilkołak / wampir / mag / śmiertelnik / etc.)
Kontakt GG: (w razie chęci osobistego kontaktu - nie wymagane, aczkolwiek możliwe)

(Jeśli sobie coś przypomnę, to edytuję posta, lub będę bezpośrednio kontaktował się z danymi osobami...
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...
Khemi jest offline