Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2008, 23:45   #23
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Bronthion Zobacz post
Ja się jako wampir zgłaszam ;] KP jutro lub niedziela

I prosilbym o rozpiskę wampirzych mocy jakie będą "działać" na tej sesji muszę wiedzieć czym mam dysponować
Hipnoza - możesz dzięki niej zmusić ofiarę do zaśnięcia i przejać na chwilę nad nią kontrolę
Regeneracja - tłumaczyc nie trzeba
Przemiana - daje możliwość w zmiany w wielkiego nietoperza co daje rzecz jasna możliwość latania
krwiopijstwo - możesz wysysać z ludzi krew. Uwaga. Krew działa na wampira jak alkohol na człowieka. Nie jest potrzebna do życia.
nieśmiertelność - po śmierci podlegasz regeneracji przez jakiś czas. Po czym ożywasz. Istnieją pewne sposoby rzecz jasna aby wampira załatwic na amen tak, że już się do kupy nie pozbiera.

RyldArgith. przykro mi. Takiej klasy jak kurtyzana nie ma w tej sesji (i nie będzie).
 
wojto16 jest offline