Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2008, 18:36   #94
Altair
 
Altair's Avatar
 
Reputacja: 1 Altair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znany
-Nie wiedziałem że z suszonego mięsa można zrobić takie coś. Powiedział zadowolony Wallace.
-Mamy tam jakieś przyprawy?
Zapytał konstruktor. Nie wiem w workach jest sama suszonka może na statku coś zostało, zobaczymy z czym wróci Apsu. powiedział Edic po czym wstał podszedł do trupa łysego i wziął jego kapelusz który leżał obok. Otrzepał go z piasku i położył obok ognia. Rozpoczął zdejmowanie gotowego jedzenia z kija które kładł na sporych rozmiarów kapelusz. Z braku laku dobry kitpowiedział po czym się uśmiechnął póki nie znajdziemy jakiś misek lub tym podobnych musimy zadowolić się tym co mamy, podobnie jest z twoim szałasem. Następnie wziął następną partię mięsa i znów zaczął piec.
Mam nadzieję że przyjdą za chwile, bo będzie zimne. powiedział Edic - póki co to się częstuj, no i powiedz mi skoro jesteśmy sami o co chodziło ci kiedy powiedziałeś "Na twoim miejscy nie wystawiałbym się tak na słońce. Dla twojego rodzaju to niezbyt bezpieczne. Jako medyk chyba o tym wiesz..."
 
__________________
3444862
A co do nicka ... nie , nie wziąłem go z gry :] . Altair jest gwiazdą . (gwiazdozbiór orła)
Ci co żywią się nadzieją .... umierają głodni....
Altair jest offline