Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2008, 19:04   #96
Altair
 
Altair's Avatar
 
Reputacja: 1 Altair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znany
z tego co mi wiadomo, wasza skóra jest bardzo podatna na słońce. Chyba że masz na to jakiś sposób...
-Powiedz mi jak zostałeś medykiem. I co tutaj robisz?
powiedział wyraźnie szczęśliwy Wallace. Edic zastanawiał się przez chwilę jak cieszą człowieka w niedoli takie zwykłe rzeczy. Jestem albinosem a nie uczulonym na słońce, co prawda zdarzają się przypadki gdzie obie ter choroby idą w parze jednak nie w moim przypadku, muszę uważać na słońce lecz bez przesadypo czym sam zabrał sie do pałaszowania mięsa. A co do mojej hmm kariery medycznej wolałbym nie rozmawiać - po czym uśmiechnął się w duchu. Nie masz jakiejś szalonej metody by mięso było ciepłe ? zażartował Edic. póki co nasza robota jest w miarę wykonana musimy czekać na resztę, ale oni chyba nie kwapią sie do przyjścia na jedzenie
 
__________________
3444862
A co do nicka ... nie , nie wziąłem go z gry :] . Altair jest gwiazdą . (gwiazdozbiór orła)
Ci co żywią się nadzieją .... umierają głodni....
Altair jest offline