Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2008, 14:17   #285
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Ok, więc moja kolej by się wypowiedzieć.
Wczoraj w myślach ułożyłam sobie bardzo długą litanię dla Alarona jednakże z przyczyn niezależnych ode mnie, iż nie mogłam dostać się do kompa a tym bardziej do netu, moje poukładane przemyślenia są teraz jedynie strzępkami i namiastką tego co zamierzam przekazać, a mianowicie (postaram się sformułować to jak najlepiej xP)
Alaronie Elessedil

Znamy się z kilku sesji, więc nie będę delikatna XD
Twoje posty są tak cholernie nieczytelne, że doprowadzają mnie do nerwicy i depresji :P Staję się przez nie nerwowa i muszę brać leki na uspokojenie tudzież "Deprim" (legalnie reklamowany na polsacie) xP

Po raz...jeśli odnosisz się do wypowiedzi którejś osoby z drużyny, pogrubiaj epitet którym ją określasz (imię, charakterystyczną cechę, może przezwisko, no nie wiem. Co sobie tam używasz). Tak będzie łatwiej dla wszystkich/

Po dwa...jeśli ominęła Cię kolejka w którejś działa się jakaś akcja to nie odnoś się do niej w sposób taki, w którym nadajesz tej akcji inny charakter. To Twój problem że jakieś wydarzenie Cię ominęło. Twoja postać może coś pomyśleć, stwierdzić a nawet coś odburknąć, ale nie uważam, by powinna coś w tę akcję wnosić. Powód jest prosty. Jeśli my znajdujemy się już dla przykłądu w jaskini i akcja z magiem-świnią jest nam już odległa, a Ty odnosisz się do niej zgrywając tam bohatera i dodając swoją akcję, to czy MY mamy szansę dodać coś od siebie? No raczej nie bardzo, bo nasze postacie nie cofną się w czasie i nie będziemy przez kilka postów pisać to co było, ale już minęło a po trzech gwiazdeczkach (* * *) to co dzieje się teraz.

Co prawda mile widziane byłyby odstępy, ale o to czepiać już się nie będę, bo uważam iż byłoby to lekkie przegięcie z mojej strony :P

Alaron, ja Cię naprawdę bardzo lubię i w ogóle, więc nie traktuj tego jako atak. Po prostu musiał znaleźć się ktoś odważny kto by Ci to napisał XD

Kochająca Cię Nami-chan ;3
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline