Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2008, 14:38   #63
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Ze względu na dużą liczbę chętnych ale także, ze względu na zmniejszone zainteresowanie sesją - czekam jeszcze na karty i historie postaci, które już się zdeklarowały, żeby grać.

Aby was też rozruszać i zmotywować do tworzenia - podam kilka osób, które na 100% wchodzą do sesji.

Uzziah
Liliel
Efcia
Silwilin


Zaznaczam, że to nie znaczy, że odrzucam inne osoby, które do tej pory zdeklarowały chęć grania - po prostu te osoby wykonały solidną robotę a postacie są przemyślane i pasują mi do sesji jak ulał. Jeśli ktoś wysłał mi już postać niech się nie martwi - nadal jest szansa...

Przypominam także, że nie wszyscy potwierdzili swoją chęć, wysyłając mi PM-kę z danymi postaci. Wyjaśnię, dlaczego mi na tym zależy... Otóż część rozmów toczyła się na GG a ja przeinstalowałem system i nie mam archiwum rozmów... Pamiętam jedną bardzo ciekawą postać, na którą czekam ale nie pamiętam kto to był... Mam listę kontaktów - więc mam was wszystkich spisanych - czasami nie pamiętam o czym z kim rozmawiałem...
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...

Ostatnio edytowane przez Khemi : 03-02-2008 o 14:42.
Khemi jest offline