Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2008, 15:11   #286
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Ekhem... Nami, ja też powiem delikatnie. Nie podobają się moje posty? Szukaj słów kluczowych. Bardzo przydatna umiejętność. A skoro się nie podobają to po co zgłosiłaś się do "Serca..."? Przecież tam będziesz polegała na moich opisach i musisz polegać na mnie, bo to jest storytelling.
Kolejną sprawą jest to, że i tak bym zrobił to, co napisałem nie ważne w jakim poście by to się znajdowało, czyli i tak bym zrobił z Thomasem to, co zrobiłem, z racji tego, że nie zamierzałem go skrzywdzić, uderzyć ani nic takiego, więc skorzystałem z Elfiej szybkości, której nikt nie ma, nie nadanej magicznie.
Kolejną sprawą jest to, moja droga, że nie czepiaj się mnie, jak Donki też nie miał szans obrony. Ot tak po prostu został przybity do drzewa.
Z łaski swojej popatrz nie tylko na mnie...
 
Alaron Elessedil jest offline