Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2008, 20:46   #496
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Ciekaw jestem, jak Skorpion zniesie ostrą krytykę jaką wypowiedział Fukurou
Jeśli usłyszał co powiedziałeś choć śmiem w to wątpić, bo był zajęty czymś innym niż słuchać Smoczego narzekania, a jeśli jednak usłyszał to z pewnością się obrazi (co może być konsekwencją zatrucia... ). Poza tym wydaje mi się, że Fukurou może stracić 'Twarz', ponieważ obelżywie wyrażał się o swoim toarzyszu, a więc skoro jednego ze swoich kompanów ma za "głupca" to co może myśleć o drugim... no i jeszcze 'z kim przystajesz takim się stajesz' więc Smoowi grozi 'głupota' ... ale z pewnością usłyszał to jedynie Krab, który ma już haka na Smoka

Co do dziecka to mam przeczucie i chyba mu ulegnę robiąc to co zaplanowałem...

Pozdrawiam

Manji.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline