Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2008, 22:51   #11
Marchosias
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Elmero: Oczywiście, nie mogę się czepiać, dopóki nie zobaczę karty z pełnymi danymi

Labalve: Nie ma żadnego problemu. Rozumiem, że czując się bardziej niebezpiecznie, chcesz przygotować postać do zagrożenia, jakim jest mistrz gry?

Karty na PM, jak najbardziej. Chyba, że bardzo chcecie na email, ale sprawdzam raz dziennie, więc PM będzie efektywniejszy.

Pamiętajcie, że aktualnie podróżujecie do Rudedorf i zatrzymaliście się w opisanym we wstępie zajeździe. Mam nadzieję, że nikomu historii postaci nie popsułem

Sprawa rzutów... ja też jestem za nie pokazywaniem efektów rzutów, ale wiem też jaka to frajda samemu rzucać (w tym przypadku to trochę się mija z rzucaniem, ale zawsze samemu) podczas gry.
Przez Elmero znów mam wątpliwości do tejże istotnej kwestii.
Dopóki nie otrzymam kart postaci, mogę mieć ten dylemat, ale trzeba go jednak rozwiązać zanim gra się zacznie. No, może do pierwszego rzutu.

Mam jednak jedną, bardzo istotną zaletę, jeśli chodzi o brak rzutów przez panel, otóż nie będziecie widzieć rzutów na takie rzeczy, jak blefowanie czy spostrzegawczość, dzięki czemu doda to rozgrywce uroku.

Wypowiedzcie się na ten temat.

Na dzień dzisiejszy sprawa wygląda następująco:
Na graczy zgłosili się:
Labalve
Mortarel
Shoujo
Elmero

Nikt jeszcze nie podesłał kart postaci.
Do momentu otrzymania tychże kart, mogę w drodze wyjątku i sprzecznie z moim przyzwyczajeniem, przyjąć jeszcze jedno zgłoszenie.

Pozdrowienia przesyła sam król piekieł Paimon
 

Ostatnio edytowane przez Marchosias : 04-02-2008 o 22:55. Powód: Bo jestem gamoniem i jak zwykle coś sobie przypomniałem