Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2008, 17:29   #23
Ruchi
 
Reputacja: 1 Ruchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skał
Ponownie (to już chyba po raz trzeci : ) popieram Marrrta. Cechą RPG jest klimat, a w dodatku taki rp przez forum to prawie jak czytanie książki i zdecydowanie lepiej się czyta posty gdy kolejnym etapom rozgrywki towarzyszą ciekawe (i nie raz zabawne) opisy.

Po za tym przepraszam że tak długo nie odpisywałem ale trwa u mnie sesje i ciężko znaleźć godzinkę na napisanie czegoś sensownego. Po za tym jak już zaznaczyłem Michael jest gotów, czekam więc na sygnał żeby rozpocząć jatkę
 
__________________
"Celem jest szczęście, brak cierpień, wszelkie przyjemności. Dlaczego mamy się bać śmierci, jeżeli gdy my jesteśmy to jej nie ma, a gdy nas nie ma, to śmierć jest?"
Epikur z Samos
Ruchi jest offline