Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2008, 17:55   #102
Altair
 
Altair's Avatar
 
Reputacja: 1 Altair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znany
Co masz jeszcze w tej torbie? Nauczysz mnie czegoś? Taka wiedza musi być bardzo ciekawa i przydatna. powiedział Wallace. Na pewno przydatna i to wbrew pozorom w kamuflowaniu się , na medyków rzadko kto zwraca uwagę pomyślał Edic po czym odpowiedział W torbie mam hmmm swój osprzęt pare igieł bandaże trochę mikstur... Na naukę będzie czas ale po powrocie do domu albo jeśli tutaj będzie naprawdę spokojnie , jak na razie sie nie zapowiada. Zgodzę się z tobą ta wiedza jest bardzo przydatna.
Medyk siedział przy ognisku i beznamiętnie patrzył się na skaczące płomienie, lubił ciszę , cisza uspokaja ale czasem może ostrzec przed niebezpieczeństwem . Po chwili Wallace głośno zagwizdał na tym co przed chwilą było kawałkiem drewna, Edic długo nie myśląc wyrwał mu dziwny gwizdek i położył na ziemi Czyś ty do cholery oszalał ?nie wiesz co siedzi w tym lesie póki co tego nie wywołuj, bynajmniej póki nie bedziemy w komplecie ze zbudowanym szałasem
 
__________________
3444862
A co do nicka ... nie , nie wziąłem go z gry :] . Altair jest gwiazdą . (gwiazdozbiór orła)
Ci co żywią się nadzieją .... umierają głodni....
Altair jest offline