WÄ…tek: Wiara i Honor
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2008, 22:38   #5
qaz
 
qaz's Avatar
 
Reputacja: 1 qaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie coś
Morgul miał spore problemy z wczesnym wstaniem, zważając na popijawę wczorajszego wieczoru. Przeciągnął się okrutnie i ruszył z rozmierzwioną fryzurą na spotkanie z pracodawcą. Staną w rzędzie tak jak i reszta robotników. Przemowa strasznie go nudziła, sam nie wiedział dlaczego. Jakoś nie w głowie mu było zakradać się do kurhaników i cokolwiek tam robić. Czasem zdarzało się, że jakieś przedmioty zmieniały właściciela za jego pośrednictwem, ale nigdy nie był hieną cmentarną a tym właśnie pachniała mu ta cała akcja. Poczekał spokojnie do końca. Przyjął wszystkie dary, które zaraz sprawdził. *Może się pomylił i zamiast wody dał mi wódki??*. Odkorkował bukłak z wodą i pociągnął haust. Gdy poczuł, że woda to woda zaraz wypluł ją na ziemię z obrzydzeniem. Chwilę później, zaszły dziwne zdarzenia jego "brat" zachowywał się jak nawiedzony, pewnie duchem z kurhanu. Morgul wiedział, że klątwy działają szybko, ale, że aż tak szybko to się nie spodziwał. Zrazu postanowił nie brać udziału w tej farsie, bycie pomocnikiem Akrilla zdawało mu się kiepską nagrodą (zważając na nowe okoliczności, zapewne związane z duchami przeszłości) co innego jeśli chodziło by o beczkę piwa, albo chociaż antałek wina... a tak?
Gdy gospodarz oddalił się, a reszta była jeszcze w pobliżu rzekł:

-Nie interesuje mnie to, choć za flache wódy mogę pomóc jak co...
Rozciągnął się i ruszył, ale nie do chaty lecz w okolice drugiej farmy gdzie mieszkała piękna dziewka. Zerwał po drodze parę chwastów, które zdawały mu się być kwiatami.
 
__________________
Dobry Polak , to mądry i światły człowiek , otwarty na innych ludzi i inne kultury , ale też człowiek ostrożny , człowiek czujny , mający regał książek , komputer z internetem i Ak 47 na strychu <joke>
qaz jest offline