Wątek: Blade III
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2005, 11:37   #1
Solinarius
Administrator
 
Solinarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Solinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputację
Blade III

Wczoraj leciał w telewizji blejd jedynka.Przypomniało mi się jaki to fajny film i jak bardzo zepsuli trzecia część dejłokera
Nie wiem czy ktoś oglądał ale jak dla mnie totalna porażka. Whispler (znowu?) ginie, tym razem chyba na dobre
Zamiast niego Eric zdobywa nowych sprzymierzeńców - nastolatków (płakałem ze śmiechu" jakichśtam łowców i polują na drackulę.
Pierwsza rzecz która mnie odrzuciła to dialogi za dużo w trójce próżnego gadania, we dwóch wcześniejszych filmach tego nie było (tzn było ale nie spowalniało akcji). Teraz mocno przesadzili (można iść herbat e zrobić).
Najgorsze jednak nie jest to że Blade szkoli umiejętności konwersacji zamiast ścinać łby ale jego pomocnicy.
O ile J. Biel jakośtam daje radę (ale jej łuk na śwaitło !NA ŚWIATŁO! nie za bardzo) to niestety jej towarzysz - koleś który grał w Przyjaciołach" jest conajmniej żenujący.Jego teksty, żarty to totalna parodia filmu akcji.Ale amerykanie lubią takie pierdoły.Pewnie wg. nich ten koleś powinienl był otrzymać Oskara.
Jedyne co mi się najbardziej podobało to wstęp do filmu, w końcu ktoś pomyślał porządnie jak udupić głównego bohatera
Sumując - nie film akcji a komedia,wspaniały film dla małych i dużych itd.I nie uśwaidczysz tutaj scen typu "krwawa łaźnia" z jedynki.
Do piachu.
 
Solinarius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem