Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2008, 01:11   #16
Oktawius
 
Oktawius's Avatar
 
Reputacja: 1 Oktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłość
Krasnolud spokojnie siedział dalej sobie przy stoliku i dalej paląc fajkę , popijając te siki, które okazały się jednak jeszcze gorszym piwem niż te które pił ostatnio, a do krasnoludzkiego wyrobu nawet się nie umywając.
Ten sielankowy nastrój, który sam sobie stworzył, przerwał mu mówiący z podekscytowaniem jakiś starzec który zebrał wokół siebie pozostałych zebranych w karczmie.
Nie specjalnie jakoś ukrywał się z tym co mówi i to jakie kwoty oferuje za "przysługę".
Mimowolnie spojrzał w tamtą stronę i dokładniej omotał spojrzeniem zebranych.
"Hmmm, człowiek.. drugi, niziołek. I ,na brodę moich przodków, nawet mój brat jest w tej zapyziałej karczmie. Jakim cudem mój wzrok mógł być tak przyćmiony żem go wcześniej nie zauważył. A naprawi się to później jak przestanie słuchać tych banialuków.
I ŻE CO !??!! Długouchy tutaj? No nieee! Ot ścierwo, niech mnie Grungni broni bo zaraz do ręki topór wezmę. "
Wkurzony tym że musi dzielić jedno pomieszczenie z przedstawicielem tej pedałkowatej rasy z buszu, starł się odwrócić od niego swoje myśli, a tym bardziej zabrać rękę z trzona topora i zająć ją kuflem piwa.
Opanował swoje myśli, znowu zaciągając się tytoniem i duużą chmurę dymu wypuszczając w stronę zebranych, aby przysłoniła mu tą zniewieściałą twarz.
 
__________________
Wolę chodzić do studia niż na nie po prostu,
palić piątkę do południa niż mieć ją na kolokwium.

511409
Oktawius jest offline