Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2008, 15:06   #23
Dhagar
 
Dhagar's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputację
Ja ze swej strony mogę pomóc przy tworzeniu postaci też .
Eh, pisanie historii jest długą sprawą, ale prawie skończyłem.

Btw przewrotnych i ciekawych postanowiłem się pochwalić paroma takowymi postaciami jakie moi gracze mieli przyjemność (lub nie) spotkać na swej drodze:
- szmaragdowy smok pod postacią uwodzicielskiej elfki a przy okazji złodziejki, wręcz uwielbiała naokoło kraść i męczyła nieraz moich graczy (bestia autorska).
- elf czarnoksiężnik pragnący jedynie spokoju, w którym mógł się skupić na badaniu aspektów nie-śmierci - gracze rozumieli spokój na opak i usilnie próbowali go zabić
- moja ulubiona, ludzki zabójca władający trzema warownymi wioskami na skrzyżowaniu traktów Królewskiego i Zielonego oraz mający wiele kontaktów i szpiegów. Wrabiał i dawał zadania poprzez różnych osobników moim graczom (jakiś przekupiony hrabia, fałszywy wieśniak tudzież wywieszone ogłoszenie dość świeżo). .
 
__________________
"Nie pytaj, w jaki sposób możesz poświęcić życie w służbie Imperatora. Zapytaj, jak możesz poświęcić swoją śmierć."
Dhagar jest offline