Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2008, 19:06   #310
Gadul
 
Gadul's Avatar
 
Reputacja: 1 Gadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodze
1. Vincent Vandig
2. Wampir, Tremere
3. Vincent ma 190cm wzrostu. Ma czarne włosy. Jest szczupły. Ma Brązowe oczy, Lubi ubierać sie w długi czarny płaszcz. I stylowy kapelusz. Woli samotność nie wychodzi za często z domu, Tylko jak jest głodny.(Chciałem znalezc jakieś zdjęcia ale nie moglem znalezc)
4. Vincent Przybył do Polski z Miasta Vell gdzie został przemieniony przez Starszego z klanu. Został wybrany by przybyć do Polski i zacząć badania nad klanami i Krwią bez której nie mogą sie obejść. W czasie doświadczeń dostał list z zaproszenie na bal a w liście napisane szczegóły by poszedł i dowiedział sie wiadomości o innych klanach i o tym co sie dzieje w kraju dlatego wybrał się na bal.
5. Vincent Żyje już od wieków przed zmieniam był znanym naukowcem i poznał tajniki magii.
.wampirze plotki: Mało osób widziało Vincenta ciągle zamknięty w swoim domu, często było tylko słychać krzyki z piwnicy.
6. Moce:
Dominacja 3
Nadwrażliwość 3
Taumaturgia 3

(Przepraszam za tamten opis był pisany w szkole na szybko, raz przeczytałem ksiąrzke Wampir Maskarada i grałem raz w sesje w szkole. Jeśli zrobiłem znowu coś zle to sie podaje chyba jednak za mało wiem by grać)
 
Gadul jest offline