Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2008, 20:43   #312
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gadul Zobacz post
1. Vincent Vandig
2. Wampir, Tremere
3. Vincent ma 190cm wzrostu. Ma czarne włosy. Jest szczupły. Ma Brązowe oczy, Lubi ubierać sie w długi czarny płaszcz. I stylowy kapelusz. Woli samotność nie wychodzi za często z domu, Tylko jak jest głodny.(Chciałem znalezc jakieś zdjęcia ale nie moglem znalezc)
4. Vincent Przybył do Polski z Miasta Vell gdzie został przemieniony przez Starszego z klanu. Został wybrany by przybyć do Polski i zacząć badania nad klanami i Krwią bez której nie mogą sie obejść. W czasie doświadczeń dostał list z zaproszenie na bal a w liście napisane szczegóły by poszedł i dowiedział sie wiadomości o innych klanach i o tym co sie dzieje w kraju dlatego wybrał się na bal.
5. Vincent Żyje już od wieków przed zmieniam był znanym naukowcem i poznał tajniki magii.
.wampirze plotki: Mało osób widziało Vincenta ciągle zamknięty w swoim domu, często było tylko słychać krzyki z piwnicy.
6. Moce:
Dominacja 3
Nadwrażliwość 3
Taumaturgia 3

(Przepraszam za tamten opis był pisany w szkole na szybko, raz przeczytałem ksiąrzke Wampir Maskarada i grałem raz w sesje w szkole. Jeśli zrobiłem znowu coś zle to sie podaje chyba jednak za mało wiem by grać)
KsiąŻkę!

Gadul wybacz, ale poziom tej karty jest bardzo niski i nie chodzi tylko o to, co wypomniał Ci Eperogenay (choć też ma rację), ale o liczne potórzenia, źle zbudowane zdania, itp.
Powiedz mi proszę, czy problem leży w Twoim wieku, czy w tym, że nie bardzo masz z polskim styczność, czy jeszcze gdzie indziej?

Powiem szczerze, wpuszczenie Cię w tym momencie do gry to skazanie Cię na warny za niepoprawną pisownię (już teraz za tę książkę powinieneś dostać). Wyjścia z tej sytuacji widzę dwa, jeżeli chcesz grać: albo bardziej się przyłożysz i postarasz o program sprawdzający pisownię, albo poprosisz kogoś z forum, żeby sprawdzał Ci posty przed wstawieniem ich.

Jeśli chodzi o samą postać, może po prostu stworzysz śmiertelnika?
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline