Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2008, 21:20   #31
maciek.bz
 
maciek.bz's Avatar
 
Reputacja: 1 maciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skał
Oto opis wszystkich wiedźmińskich znaków

Znak Aard
Jest to znak psychokinetyczny. Powoduje on odepchnięcie czegoś falą mocy. Wiedźmini często go używają do odbijania pocisków.

Znak Aksji
Powoduje, że istota, na którą rzucono ten znak staje się posłuszna woli wiedźmina. Na zwierzęta też to działa, ale słabiej.

Znak Heliotropu
Odpycha, bądź rozprasza energię magiczną, bądź falę dźwiękową, które atakuja wiedźmina.

Znak Igni
Tworzy ogień.

Znak Quen
Tworzy pole ochronne, które chroni wiedźmina przed pociskami.

Znak Yrden
Ten znak rysuje się lub ryje na dowolnym materiale. Chroni on obszar o promieniu 0,5 m od nieruchomego wiedźmina. Jeśli przedmiot, na którym narysowano symbol zostanie poruszony, znak przestaje działać. Podobnie stanie się, jeśli wiedźmin opuści chroniony obszar.


To właśnie są znaki. Chciałem również zapytać wojo16 co z moją kartą ? Mam szansę dostania się do sesji, czy musiałbym ją poprawić ?
 
maciek.bz jest offline