Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2008, 13:34   #16
maciek.bz
 
maciek.bz's Avatar
 
Reputacja: 1 maciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skał
Chce do nas dołączyć nowy gracz cp Wy na to ? Oto jego karta postaci, proszę o waszą ocenę.



-Imię: Aiden
-Płeć: Facet
-Rasa: Człowiek
-Charakter: Neutralny
-Wiek: 25 lat
-Klasa: Mag
-Poziom: 1
-Bóstwo: Mystra
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYGLĄD:
-Wzrost: 190cm
-Waga: 80kg
-Oczy: brązowe
-Włosy: Czarne
-Ogólny opis: Ubiera sie w Długie Czarne szaty gildi magów. Ma przy sobie Długa Drewniana magiczna laskę pokryta runami.
-Znaki Szczególne: Na prawym policzku ma bliznę w kształcie księrzyca.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ATRYBUTY:
- Siła: 10 (0)
- Zręczność: 13 (1)
- Budowa: 11 (0)
- Inteligencja: 18 (4)
- Roztropność: 11 (0)
- Charyzma: 11 (0)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-Umiejętności:
-Czarostwo (+4)
-Koncentracja (+4)

-Atuty:
-Wyciszenie Czaru
-Poszerzenie Czaru
-Rzuty obronne :
-Wytrwałość: 0+0=0
-Reflex: 0+1=1
-Wola: 2+0=2

-Czary :
Op:
-Oszołomienie.
-Dłoń Maga.
-Raca.
1p:
-Magiczny Pocisk
-Przywołanie Potwora
-Dysk Tensera
-Wierzchowiec
-Uśpienie.

-Charakterystyka: Aiden Lubi się uczyć, Ciężko pracuje by osiągnąć wiedzę. Nie lubi gdy sie wszystko rozpada. Interesuje się w Czarnej Magi i Białej.

-Ekwipunek : Długa Czarna Szata Maga. Długa Magiczna laska pokryta runami. I Torba na ramie z Prowiantem.

-Historia:

Moja Historia zaczyna sie 24 lata temu gdy bylem jeszcze młodym chłopcem, żyłem w wiosce Kameron, Od dziecka zapragnołem poznać tajniki magii, chodź pochodziłem z biednej rodziny i było nam cięszko. Modliłem sie często o cud ,który miał nadejść bardzo szybko. Pewnego pięknego dnia gdy siedziałem na dworzu i przyglondałem sie bawiącym dziecią, Podszedł do mnie starczy człowiek miał długa szara brodę był ubrany w szaty i miał kij w reku. Podszedł do mnie i zapytał "Jak masz na imię chłopcze" Odpowiedziałem mu "Aiden panie" uśmiechnoł sie pokazał mi sztuczki wyczarował kwiaty, na jego dłoni pojawiła sie kula ognia i wytworzył silny wiatr do o koła nas, zafscynowało mnie to bardzo mocno. Powiedział " Chłopcze podobasz mi sie, wyczuwam w tobie wielki potencjał może chciałbyś być moim uczniem i dołonczyć pod moim okiem do Akademii Magii ale to nie będzie łatwe będziesz musiał sporo wytrwać" Odrazu uśmiech powiększył sie na mojej twarzy to było jak nagle olśnienie, ja zwyczajny chłopak miałem być uczniem maga, zgodziłem sie bez żadnego zawahania tylko przedtem pobiegłem do domu spakowałem co miałem z rzeczy a nie było tego za dużo pożegnałem sie z rodzicami którzy nie próbowali mnie zatrzymywać i poszedłem z mistrzem jak nazywałem go od tego dnia. W akademii nie było tak ja myślałem nie uczyłem sie praktyki tylko teorie wiele testów z wiedzy magicznej. Ciężko pracowałem by wreszcie móc przejść do Praktyki. Ta cześć była o wiele lepsza nic teoria mogłem pokazać czego nauczył mnie mój Mistrz. Po 15 latach ciężkiego szkolenia zdałem najważniejszy test i dostałem, szatę maga i swoja własną laskę mocy od Mistrza który był ze mnie dumny. I Wisiorek z medialionem na którym był wyryta literka M, biło z niego lekko magią. Po Wszystkim rozmawiałem z mistrzem i powiedziałem ze chcę wyruszyć w podróż do okoła świata by zwiedzić wszystkie krainy poznać wiedzę świata. Mój mistrz zgodził sie ze mną, następnego dnia Spakowałem sie w podróż o, której nic nie wiedziałem i najważniejsze nie wiedziałem czy wrócę. Zostawiłem rodzinie pieniądze by mogli lepiej żyć, pożegnałem sie z mistrzem i wyruszyłem w świat by odkryć to co nie odkryte i poznać to czego jeszcze nikt nie poznał. Po długiej i meczącej drodze doszedłem do krainy Vest i tam zaczyna sie moja Prawdziwa przygoda.
 
maciek.bz jest offline