WÄ…tek: Wiara i Honor
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2008, 17:25   #35
Spectre
 
Reputacja: 1 Spectre jest na bardzo dobrej drodzeSpectre jest na bardzo dobrej drodzeSpectre jest na bardzo dobrej drodzeSpectre jest na bardzo dobrej drodzeSpectre jest na bardzo dobrej drodzeSpectre jest na bardzo dobrej drodzeSpectre jest na bardzo dobrej drodzeSpectre jest na bardzo dobrej drodzeSpectre jest na bardzo dobrej drodzeSpectre jest na bardzo dobrej drodzeSpectre jest na bardzo dobrej drodze
Karhedryn przyjrzał się pergaminowi, który wraz z Dorenem niedawno znaleźli. Stwierdził, że jest zapisany runami. Zagadnięty przez przyjaciela:

-Nie wiem jak ty - rzekł Doren nadal przyglądając się pergaminowi - ale nie znam nawet jednej runy.

Odrzekł:

-Ja niestety - westchnął. -Też... - dokończył zdanie, a minę miał bardzo kwaśną. -Oj, a było mi trzeba się uczyć, oj było... - ostatnie zdanie wypowiedział z wymuszonym uśmiechem na twarzy.

Nagle Karhedryn poczuł, że rozstępuje się pod nimi ziemia. Okazało się, że osunęły się dwie kamienne płyty, które za sprawą czasu były już pokryte mchem i trawą. Zauważył, że otworzyło się się pod nimi jakieś przejście, niestety nie wiedział dokąd dokładnie prowadzi. Spojrzał zdziwiony na towarzysza i rzekł tylko, ale jakże wymownie:

-Yyyy?!...
 

Ostatnio edytowane przez Spectre : 09-02-2008 o 17:27.
Spectre jest offline