Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2008, 23:54   #22
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Wszystko jest już rozsądzone a kłopoty zażegnane. Po prostu w dróżynie nie będzie zręcznościowego ewenementu. Zgodnie z założeniem później może być mięcho, ale później na razie to mięsko musi dostarczyć odrobinę rozrywki i wyzwania inaczej nie będzie tyle przyjemności z rozwoju postaci. Na krótką metę to może i dobrze zrobić postać na maxa, ale ja przewiduję dłuższą metę w KC

Dobra jedziemy dalej, mechanika pozostaje czasowo tak jak jest. Jeśli dojdzie do powyższych podanych przykłądów - to mięcho podbuduję i kazdy z graczy bedzie miał wyzwanie, ale przeciez to nie o wyzwania w walce chodzi, tylko o glówkowanie - to dopiero wyzwanie. I tak też będzie u mnie, przynajmniej przygody które mam z MiM --ów pozwalają na to. Jak się zacznie np DOM - alvin i horror to dopiero jest sesja perełka, ale na razie jeszcze nie dla Was. Musicie przejść przez wszystkie etapy by móc się cieszyć z rozwoju.

Rzuty będą wykonywane tu:

Internetowa kostnica

opisujcie je i wklejajcie gdy o to poproszę, ew. gdy sami uznacie , że wykonując jakąś akcję rzut jest do niej potrzebny.

EDIT:


Nie wiem czy czytają to osoby które jeszcze karty nie podesłały, no ale cóż temat jest widoczny od kilku dni przypomnam, że koniec 13 lutego - to ostateczny termin nadsylania prac a pozniej ruszamy z akcją. Wydaje mi się , że będzie 6-ciu graczy, bo jedna z deklarowanych coś się do mnie nie odzywa w tej sprawie. Dam jednak radę tak dużej gromadce, najwyżej ciut wolniej będzie mi szło szykowanie dla wszytskich postów niż poczatkowo zakładałem, ale jestem dość płodnym MG więc problemu raczej nie będzie.
Jak dotąd jestem bardzo zadowolony ze zgłoszonych osób i ładnie uzupełnionych kart - oby tak dalej !
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 11-02-2008 o 01:17.
Eliasz jest offline