Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2008, 09:34   #26
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Czy zakładamy konta na "kostnicy" z wglądem przez Ciebie?

Bez żadnych haseł czy zabezpieczeń - po co wydłużać rzuty o wpisywanie kolejnej linijki danych? Kostnica zawiera czytelne arhiwum rzutów tylko proszę każdy opisywać - późnij łatwiej się odnajduje i wiadomo o co chodzi.


Osobiście chyba wolałbym, abyś Ty rozstrzygał sytuacje losowe, bo w walce i tak będziemy opisywać akcje runda po rundzie w określonej kolejności wynikającej z szybkości,

Ze Swej strony macie opisać jak walczycie, jak wyprowadzacie ciosy, co po nich roibicie itp. Nie czekajcie na Szybkość itp czy już możecie wrzucić opis czy też nie. Jak wszyscy zadeklartują czyny w danej rundzie to potem ja jako MG będę określał kto co zrobił i w jakiej kolejności. Ork i elfica wykonują po 2 ataki na oprycha. Mają jedynie opisać jak atakują, czy chcą gdzieś konkretnie trafoić, czy wykonują cięcie pchnięcie czy coś. Do tego fetor walki krwi i potu. Im sprawniej opisana akcjia tym większy modyfikator - to nie żadna zmiana mechaniki tylko dopingowanie gracza bopnusami w rzutach za ładny długi i drobiazgowy opis.

Jeśli mi druid opiszęjak ścina roślinkę co z nią etapami robi, jakie środki ostrożności itp, to mogę uznać, że nie musi rzucać, podobnie otwieranie zamków itp. Niech opisze na 10 linijek, jak zamek "pracuje" jak zastawki jedna po drógiej ulegają pracy fachowca...


a jeśli w innych sytuacjach będzie czynnik losowy, to albo opis urwie się na stwierdzeniu, że coś sie robi, a Ty w następnym poście napiszesz, czy się udało, czy nie, albo można to ustalić na GG i wtedy podasz, czy się udało, czy nie i gracz zawrze to w odpowiedni sposób w swoim poście.

- tak , pewne rzeczy wymagają orientacji na bieżąco - dlatego zawsze można podpytać się MG na gg ew. priva - choć gg lepsze. Tam gdzie gracz będzie już poinformowany o skutkach tam może sam to ładnie opisać ( choć nie zawsze)
 
Eliasz jest offline