Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2008, 12:38   #28
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
W Li rzuty zajmują dużą część miejsca i nie są podpisane. Z kostnicy wkleja się tylko wynik - tak jak to zrobił Cedryk powyżej, obok wyniku, można wkleić jeszcze ze dwa czy trzy i zajmie to jedną linijkę. Klikając na rzut od razu widać na co ktoś rzucał - więc gracze nie zainteresowani na co był rzut innego gracza, po prostu nie sprawdzają i nie wiedzą. W systemie rzutów w Li to nie jest możliwe, bo trzeba gdzieś w poście opisać na co się rzuca. W kostnicy tego problemu nie ma.
Nie wiem jak w Li , ale w kostnicy archiwum rzutów jest ładnie opisane i przejrzyste - nie ma sytuacji abym się zastanawiał lub odliczał wstecz rzuty aby coś ustalić. Dlatego też każdy rzut należy opisać na co on jest ( w kostnicy ) - ten opis się zachowuje, w LI raczej nie
Jak widzisz u Cedryka też nie trzeba szukać - wynik po prostu jest, jedynie dla sprawdzenia mozna zerknąć w kostnicę czy się wszystko zgadza.

EDIT he he, tak myślałem że coś jest nie tak - z Redone dyskutowałem z 5 min czy wynnik jest czy go nie ma , ale wszystko jest ok.
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 11-02-2008 o 19:36.
Eliasz jest offline