Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2008, 17:13   #86
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
postacie Nokturna i Thomasa mam jedno ale... chcialbym byscie sie bardziej zachowywali jak Revhis i Mailin.. znaczy. Nie wspominając o tym co pisałem Nokturnowi jak zaczynal grac;] jaka jego postac ma byc, czy tez moze byc.. to juz olać. Ale.. ale... Oktawiusie ja rozumiem że twoja postac teskni, ale niektore rzeczy brzmia jakbys zaraz miał się w SSJ zamienić:P fajnie że to tak postrzegasz i wykorzystujesz to. W sumie każdy by myslal o tym i starał się przezyć dzięki temu, ale moze troche mniej patetycznie w sensie tak wzniośle.
A Nokturn:P twoja postac nie ma 1 mln jednostek a raptem setke:] przypominam w DB od progu dowódcy ginuy force istoty tamte potrafiły ukrywac energie i zwiększac ją. W tym stanie rozumiem o kilka jednostek, ale to nie jest tajemna, okrutna, magiczna i ukryta moc, którą wybuchnie i zmiecie wszystkich w powierzchni ziemi. aczkolwiek DB miało wiele błędów i dziur to te wszelkie ukryte moce i energie to nie ten poziom
Rozumiem że chcielibyście nagle wybuchnąć złością i podnieść swą energię o 50% zadziwiając przeciwnika.. ale to wyższa pułka. A jak pisałem napoczątku w tym świecie kontrola energii ogranicza się do latania i wystrzeliwania pocisków czy strumieni KI.
Wydaje mi się że postacie Mailin i Revhis czyli Kors i Anubis inaczej to wszystko postrzegają - nie ma w nich ukrytej energii, złości która ma nagle wybuchnąć i uratować świat itp. Wszystko powoli dojdziemy i do tego.
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!
Mordragon jest offline