Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2008, 16:42   #38
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Tak, ale zauważ, że opisuję czysty tok myślowy - który wcale nie musi być pewny. Tzn. chodzi mi o wskazanie podstaw dla których postać myśli tak a nie inaczej. Może się przecież mylić i tego kogo wziął za żołnierza - może okazać się magiem. No ale na ulicy nie rozpoznasz obecnie kto mógł być świeżo w wojsku ( lub jest) ?? Myślę, że aż nadto widać różnicę choćby w sylwetce - co prawda kiedyś więcej ludzi utrzymywało sprawność fizyczną czy tego chcieli czy nie, ale powyższy przykład miał jedynie służyć pokazaniu o co mi chodzi, nie wgłębiałem się zbyt głęboko na ile racjonalne jest to myślenie i obserwacja ( mało razy myślimy nieracjonalnie - co wychodzi dopiero później? )

Nie ma miecza to nie wiesz czy potrafi walczyć czy nie. Ale jak już ma przewieszony łuk czy inną broń przy sobie to raczej zakładasz, że potrafi z tego skorzystać. Co też wcale pewne nie jest - mój elfi mag nosi broń ( szczególnie łuk elfi z którego nawet nie potrafi skorzystać) tylko po to by odwrócić uwagę od tego czym naprawdę się zajmuję. Jednak jak wspomniałem proces myślowy wcale nie musi być prawdziwy w finale, byleby były racjonalne przesłanki myśleniowe.
 
Eliasz jest offline