Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2008, 19:12   #70
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Silwilin Zobacz post
Minął ponad tydzień od ostatniego posta w rekrutacji.
Czy w najbliższym czasie pojawi się termin rozpoczęcia sesji czy występują ciągle jakieś problemy?
Nie zamykam rekrutacji, ponieważ nadal kompletuję ekipę. mam masę kart ale też obiecałem trojgu chętnym, że poczekam cierpliwie na ich karty. Nie chcę zaczynać sesji bez nich, gdyż wolałbym ich w ten sposób nie ponaglać ani też niczego sugerować. Rozumiem konieczność dokończenia przez ludzi sesji egzaminacyjnych i nie chcę wszystkiego zaczynać "byle szybciej".

Proszę szanownego admina, modów, opiekunów, duchów natury, chaosu tudzież forum oraz wszelakiej maści demonów/aniołów itp. o nie zamykanie jeszcze rekrutacji...
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...
Khemi jest offline