Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2008, 21:00   #113
Altair
 
Altair's Avatar
 
Reputacja: 1 Altair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znany
...Czekam na wasze spostrzeżenia i wnioski. Tymczasem myślę, że i ja i Apsu chętnie byśmy coś zjedli. Jest coś na ciepło? powiedział fenn, mówił to z wyraźną powagą . Edic podał fennowi kapelusz na którym leżało mięso. Prosze częstujcie się . Kiedy fenn i kobieta jedli Caleb wziął kordelas położył go na palcu tuż za rękojeścią Źle wyważony mruknął bardziej do siebie niż do innych.
W między czasie przy ognisku trwała rozmowa na temat wart.
Wstał, odszedł od ogniska, kordelas zaśpiewał w powietrzu, Medyk wykonywał znane wyuczone sobie na pamięć ruchy, były cholernie szybkie i precyzyjne nie rąbał na oślep jak chłop cepem ani także jak większość fechmistrzów których ciosy były szybkie i potężne , takie które były w stanie przeciąć na pół przeciwnika. Edic ciął lekko i szybko, wkładał w każdy ruch spory wysiłek dzięki temu były precyzyjne. Po chwili skończył , wrócił do ogniska i zapytał mogę go zatrzymać ? skoro nie jesteśmy sami muszę sie czymś bronić, a szuriken na dużo mi się nie przyda - powiedział do fenna.
 
__________________
3444862
A co do nicka ... nie , nie wziąłem go z gry :] . Altair jest gwiazdą . (gwiazdozbiór orła)
Ci co żywią się nadzieją .... umierają głodni....

Ostatnio edytowane przez Altair : 12-02-2008 o 21:03.
Altair jest offline