Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2008, 18:48   #43
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Rekrutacja zakończona sesja otwarta. Jeśli są błędy - śmiało wytykać, jak wrażenia? Warcabus oznacza ze mną grę w kurniku w warcaby - oczywiście wynik będzie odnosił się do rzeczywistości w grze, myślę, że dacie się skusić chocby dla rozrywki i dobra przygody - no ale nie zmuszam, można się przecież targować Osoby które najpóźniej doręczyły postacie - przepraszam za małą ilość obrazków , ale ciśnienie rozpoczęcia sesji nie dało mi wytrwałości w szykaniu odpowiednich. Przy najbliższych postach postaram się to naprawić zamieszając wizerunki choćby waszych nauczycieli. Myślę, że te które wstawiłem są ok

A teraz do rzeczy. Opiszcie podróż, pierrwsze wrażenia w nowym mieście, możecie coś napomknąć o innych gościach karczmy, możecie się odniesć z jakim zapałem lub bez niego poszliście do nauczyciela - choćby z ciekawości, nikt nie każe się szkolić, ani nic.
Oczywiście odnieść się do bieżącej sytuacji. Ci któzy zdecydują się na grę - niech mnie wyłapią na gg - 4119451 - to wejdziemy na kurnik, możecie tez niezależnie od wyników gry opisać powrót do karczmy - oczywiście napiszcie czy sie zdecydowaliście na misje czy nie, jesli nie gracie - opiszcie co chcecie w zamian za misje, nauczyciel sie ustosunkuje, macie kilka dni prawie tydzien by odpisac, sam jeszcze nie wiem czy zdolam 2 posty na tydzien, ale sie postaram, 6 -ciu graczy to nie 7 -miu

Zakladam, ze bez wzgledu na gre, szkolicie sie okolo 14 dni - po siedem na profesje, ci ktorzy maja pojedyncza, przez tydzien tez beda mieli zajęcie - szkolenie w biegłościach lub inne atrakcje, na tyle miłę aby pozostali przez ten dodatkowy tydzien - do konultacji na gg. Jesli wyruszycie razem po 14 dniach bede mial wieksza pewnosc - ze wyruszycie razem mozecie też oczywiście opisać szkolenie i poznanie wzajemne w karczmie - w ktorej w koncu codziennie spotykacie sie przy posilkach - najblizszy termin wspolnego spotkania to obiad w pierwszy dzien w miescie - po wyjsciu od nauczyciela, ewentualne nauki rozpoczna sie dopiero od rana.

Wątek poznania warto by opisać w pierwszych postach - nie muszę opisywać, że się spotykacie w karczmie bo po prostu spokojnie to mozecie zalożyć.

Możecie spokojnie pozwiedzac miasto - nie ma za wiele do zwiedzania, lub zająć się szkoleniem, po tym czasie licze, że wpadniecie na to by wyruszyć razem - choć kto wie
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 13-02-2008 o 19:39.
Eliasz jest offline