Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2008, 22:10   #922
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
W całej Luinëhilien elfa najbardziej intrygowały i pociągały jej niebieskie oczy. Głębia koloru, niezmierzona otchłań błękitu, zawsze wprawiały go w zakłopotanie gdy tylko w nie popatrzył.
No nie wiem..ten fragment przeczy twoim założeniom MI Raaz.
Ale kwestia koloru, jest marginalna.

Cytat:
W świecie gry zaczyna się trzeci dzień. W realu minęło 10 miesięcy. Teoretycznie, przy takim tempie sesji, będziemy grać przez wieeele, wiele lat... Wtedy to dopiero będziemy zgrani
Tempo jest zależne od tego ile wydarzeń dzieje się danym dniu (w czasie podroży pewnie przeskoczycie nie raz kilka dni)...W przypadku Phalenpopsis został już ostatni, ale pełen wydarzeń dzień.

UWAGA! UWAGA!

Odyseja zdecydowała się zrobić naprawdę syzyfową pracę jaką było zebranie wszystkich tekstów dotyczących świata razem i zrobienie strony by je było łatwo przejrzeć.

Siste, viator in Tais!

Licze na to, że gracze wyrażą swoje uznanie dodając Odysei reputacji bo się dziewczynie należy za tyle roboty włożonej w ułatwienie współgraczom korzystania z informacji zamieszczanych przeze mnie w komentarzach.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 13-02-2008 o 22:27.
abishai jest offline