Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2008, 23:07   #4
Shoujo
 
Reputacja: 1 Shoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumny
Haruka podróżowala już z tą grupą od jakiegoś czasu. Od pamiętnego wydarzenia jej życie diametralnie się zmieniło i dopiero ci ludzie, stworzyli z nią coś w rodzaju społeczności. Ojciec powiedział by że spotkanie ich było wynikiem karmy. Sama dziewczyna raczej by nie negowała tej teori.

Gdy zatrzymali się z lekkim rozbawieniem słuchała "kazania" i następnych komentarzy Nicole.
Włosy, które miała związane w wysoko postawiony kucyk, całkowicie przemokły a deszcz niemał spływał z jej długiego płaszcza. Motor na którym obecnie siedziała byl "ścigaczem", marki Honda ( tak wywnioskowała z napisu ). Sama HAruka nie znała się zbytnio na motorach. Umiała na nich jeździć ale nie wiele ponad to. Owiele lepiej czuła się na własnych nogach. No maszyna wkońcu nie była nawet jej.

Bóg, bogiem mnie tam nie nawracać, jedno jest jednak prawdą. Jak się zaraz stąd nie ruszymy do przyda nam się Arka Noego. I tym razem lepiej nie wpuszczać na nią facetów.- rzuciła żartobliwie do swoich towarzyszy.
Całkowicie zgadzam się z pomysłem szukania jak to ujeła Nicole : zadaszenia. Jak tak dalej pójdzie to mi katana zardzewieje.
 
__________________
Reaching out a paw
I catch you by your ankle
as you walk past me.
"Cat Haiku"

Ostatnio edytowane przez Shoujo : 13-02-2008 o 23:10.
Shoujo jest offline