Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2008, 13:39   #13
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
Sędzia dopił whisky ze szklanki, którą odstawił na stół. Był mężczyzną w średnim wieku. Na jego głowie można było dostrzec cofające się czoło i siwiejące już włosy. Choć nie był bardzo potężnej postury, to jednak widać było po nim że nie wymięka biorąc 100kg na klatę. Przy jego boku wisiał w kaburze samotny Magnum 44 czekający tylko na jakiegoś frajera który pokusi się o wypróbowanie na sobie siły jego amunicji.

Facet założył swój kapelusz i zmierzył wszystkich z was wzrokiem mówiąc:
- Jestem Frederik Hans - tutejszy sędzia. Uważajcie na siebie, bo jeśli coś przeskrobiecie, to ja będę pierwszym który odstrzeli wam tyłki. Miło mi. - po czym ciągnął dalej - Niech zgadnę. Tym Payton i Alex O'Connor tak? Jack bardzo dobrze mi was opisał. Powiedział też że jesteście zbyt duże cwaniaki żeby maszynki molocha zrobiły z was mielone. Mam nadzieję ze to też się zgadza. Tak więc do sedna. Ostatnio O'Donnelowi - facetowi mieszkającemu na wschodzie zwiało pole. Tak tak. Niech to was nie zdziwi. Normalnie wstało i uciekło jak gdyby nigdy nic. Przyjechała tam już banda speców, ale my chcemy działań, a oni tylko bez przerwy prowadzą te swoje badania. Chciałbym żebyście znaleźli tą maszynkę i ją rozpieprzyli ku chwale narodu. - po tych słowach szeryf uciął. Po chwili jednak popatrzył się na was mówiąc - No już myślałem że nie zapytacie. W nagrodę dam wam najcenniejszy skarb tej ziemi jakim jest paliwo. Dużo paliwa. Wystarczy tylko że zniszczycie to monstrum. Wszystko jasne? Jakieś pytania?

Potem obrócił się w stronę Michelle i powiedział:
- Ty panieneczko wybacz, ale takiej normalnej roboty dla Ciebie nie ma. "Podkowy" nie za bardzo lubią niezaufanych mechaników. Poza tym uważają że kobieta w garażu przynosi pecha. Tak jak większość Texasu zresztą.

Gdy skończył znowu obleciał wzrokiem wszystkich obecnych w knajpie mówiąc:
- Aha... I jak jeszcze raz spotkacie tego gościa od samochodu, to wiedzcie że może i nie wygląda na cwaniaka, ale jak wsiądzie do auta, to lepiej mieć w nim sojusznika niż wroga. Walczyliśmy razem na froncie w Sioux Falls, i wierzcie mi... Wiem co teraz mówię.
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)
Bulny jest offline