Wątek: Znany Świat
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2008, 16:47   #22
Shoujo
 
Reputacja: 1 Shoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumny
Sprawa przybierała ciekawy, lecz nie korzystny obrót. Alisa, nie lubiła i wolała nie być świadkiem niepotrzebnego rozlewu krwi. Dlaczego mężczyźni muszą być takimi idiotami ? -zadała sobie retoryczne pytanie.
Następnie uniosła lekko dłoń zaznaczając że chce zabrac głos. Wstała i powiedziała :
Mości panie Tresov, raczcie wybaczyć mojemu towarzyszowi. Drevon złożył śluby iż będzie mnie ochraniał przed wszelkimi niebezpieczeństwami i to jedynie nadgorliwośc wynikająca z jego młodego wieku , powoduje tak nieostrożne słowa. Pewna jestem że tak wielkiemu rycerzowi jak Wy, pokonanie go nie przysporzy ani chwaly ani przyjemności. Pozatym nie godzi się w obecności Boskiego Herolda niepotrzebnie rozlewać krwi swych braci w wiarze. Jeszcze raz odnoszę się do waszego rozsądku.- mówiąc to rzuciła chłodne karcące spojrzenie w strone swojego obrońcy. Biedny Devon, spewnością nie przeżył by tego pojedynku a mimo iż lekko ją irytował nie pragneła jego śmierci. W pewnym sensie była mu wdzięczna za to co poświęcił w jej imieniu.
 
__________________
Reaching out a paw
I catch you by your ankle
as you walk past me.
"Cat Haiku"
Shoujo jest offline