Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2008, 18:55   #114
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
-Weź go sobie, mi nie jest potrzebny.
Powiedział Reyfu do Edica w pamięci notując jego sprawność w posługiwaniu się bronią. Nasz medyk chyba nie od zawsze zajmuje się szyciem ran. Zadawanie ich też jak widać nie jest dziedzina mu obca. Zaś do Wallace'a odezwał się dopiero po chwili zastanowienia.
-Te linki najlepiej rozciągnąć na skraju lasu, najlepiej żeby osłaniały teren obozowiska i ciągnęły się kawałek poza nie.
Pokazał mu ręką przybliżony zasięg.
-Co do smoły to za dużo roboty z rozgrzewaniem jej, kopaniem rowka i całą resztą. Zresztą to obóz tymczasowy, nie zbudujemy to w jeden wieczór warowni. A co do gwizdka to używając go zachowałeś się totalnie nieodpowiedzialnie. Mogłeś nam ściągnąć na karki niezłe tarapaty. Ale na szczęście nic się nie stało więc potraktuj to jako przestrogę na przyszłość i zapomnijmy o sprawie.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline