Wątek: Znany Świat
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2008, 10:16   #29
Labalve
 
Reputacja: 1 Labalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwu
- Rzecz jasna, pani, że go znam. Razem pływaliśmy po morzach i oceanach, a teraz muszę już iść – powiedział bardzo szybko i oddalił się w stronę drzwi.
„Cholera, syfilis, dżuma i ospa! Chędożony mój umysł przeklęty.” Był tak zajęty przeklinaniem samego siebie, że nie zauważył otaczającego go śniegu i przenikliwego mrozu.
- To twoja wina suko, to po tobie odziedziczyłem nadmiar wyobraźni – wyszeptał, mówiąc o swojej matce, którą ledwo znał, ale tak jak ojca nienawidził.
„Wrócić nie mogę... Chyba, że skombinuję odpowiednie przebranie.” Rozejrzał się po okolicy w poszukiwaniu jakiejś płachty materiału. „W wozowni powinna być jakaś plandeka!” – udał się więc tam w poszukiwaniu czegoś pod czym będzie wyglądał jak typowy starzec, który wchodzi do karczmy i wie wszystko o innych lepiej niż oni sami. Wielu takich kręciło się świecie namawiając młodych ludzi do karkołomnych misji.
 
__________________
"Precz z agresją słowną!
Przejdźmy do czynów!" - Labalve
Labalve jest offline