Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2008, 12:39   #12
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Marchosias Zobacz post
Editka: Zastanawia mnie, dlaczego wszyscy mówią teraz na Devona "młokosie"? On jest starszy od większość z was
Cóż...
W swym poście Shoujo/Alisa nazwała go młodym...
Młokosa zrobił z niego pierwszy Durendal/Ranold
A potem poszło z górki

Cytat:
Napisał Marchosias Zobacz post
Powiedzcie, czy nie razi was w oczy mój sposób prowadzenia? Może jest coś, co chcielibyście, abym poprawił? Mam nie pisać tak często, mniej skupiając się na odgrywaniu postaci pobocznych, zaś bardziej na fabule?
Starałem się do was dostosować, widząc jak często piszecie.

Jeśli macie coś do zarzucenia mojemu sposobowi prowadzenia, to proszę o komentarz. Żeby nikt mi tu nie kapitulował bez wypowiedzenia dlaczego
Jeśli coś się nam nie spodoba, to z pewnością ilość postów w komentarzach szybko przekroczy ilość postów w sesji

Na razie tak nie jest, ale nie martw się, może jeszcze to nastąpi

EDIT (dla tych, co jeszcze nie zauważyli):
W pierwszym poście komentarzy pojawiły się krótkie opisy paru możnych tego świata. I nie tylko...
Nie wiem jedynie, gdzie znaleźć imię króla...
I jak się zwie papież czy też patriarcha (czy jak tam się zwie) - zwierzchnik Kościoła...

EDIT 2:
Dziękuję!!
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 15-02-2008 o 13:08.
Kerm jest offline