Wątek: Zew Cthulhu CCG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2005, 17:42   #5
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Rębajło
Nie wyobrazam sobie Zewu jako karcianki, toz da sie w to grac? Kurcze ale nie ma rady, nie ma takich emocji jak sesja wieczorem, przy swieczkach, z dobra muza i MG, ktory umie napedzic stracha i zbudowac klimat zacny

Zapewne i do tej gry sa tysiace dodatkowych talii, do Veto to samo na to ida setki zlotych i skad je wziasc? :/
Ja sobie też nie wyobrażałem, ale naprawdę mile się zaskoczyłem. To, jak jest ułożona rozgrywka, przypomina to, co dzieje się na sesji. Losuje się przygodę, której rozwiązanie przynosi konieczne punkty zwycięstwa dla którejś ze stron - albo Mitom albo Badaczom. Kazdy z nich wystawia "swoich" ludzi i sprzymierzeńców, czyta księgi i szykuje czary a potem zaczyna się przygoda. Mity ze swojej strony również wytaczają ciężką artylerię. Może się okazać że z pozoru niewinna sesja oznaczona jako "Stara studnia" będzie miejscem konfrontacji, gdzie pojawią się Hastur i jego kultyści przeciwko siłom policyjnym. Kombinacji jest wiele i to, jak pisałem wcześniej, za naprawdę rozsądną cenę. A atmosferę można i na tym zbudować - pojawienie się się Kultystów na stole, gdy gra nastrojowa muzyka oraz płomień świecy własnie drgnął lekko, też potrafi zadziałać na graczy. Jak we wszystkim, tak i w CoC CCG wszystko zalezy od graczy. Jeśli mają podejście RPG-owe, to jest to naprawdę ciekawe uzupełnie normalnych sesji. Jeśli jesteś hardkorowym graczem, to liczy się tylko wygrana i tyle.
Talii nie ma tysięcy, a jeśli już, to większość to turniejowe kosiarki dla harków. Mnie to akurat nie interesuje, bo klimat ZC jest wtedy stracony. I kasa na to wywalona, to góra 100 by zrobić sobie talię i pograć z kumplami
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem