Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2008, 16:24   #14
Verax
 
Verax's Avatar
 
Reputacja: 1 Verax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumny
Sid tym razem przypatrzył się samej postaci szeryfa Zbyt młody to Ty nie jesteś, raczej wątpię byś dał radę odstrzelić mój tyłek zanim moja beretta by ci odstrzeliła twój pomyślał ale pewnie twój cios robi wrażenie, w każdym razie lepiej uważać
-Zaraz, to wy się znacie -spojrzał w stronę dwóch typków, którzy skutecznie odpędzili gościa w bandanie od bryczki latynoski, a potem przeniósł wzrok na sędziego- To zlecenie czy co? -Spojrzał na ich miny, które mówiły "A co tobie cholera do tego, coś nie pasi wypieprzaj!", szybko jednak zmienił tor- Nie żeby mi to przeszkadzało ot takie tam pytanie i tak mi się będzie miło z wami współpracowało- zaśmiał się tak by wyglądało to na jak najbardziej szczery uśmiech, zagadnął A więc już ktoś tu jest... robili badania- powtórzył na głos jakby się bał, że straci tą wiadomość No no a myślałem, że będę pierwszy, nic to będę musiał jakoś zdobyć wyniki ich badań, mogą mi się przydać.
-Jak dla mnie nie ma sprawy chętnie się tego podejmę- lekko się skrzywił, gdy usłyszał o nagrodzie po cholerę mi paliwo, nie potrzebuję go, przynajmniej na razie, grunt żeby uciułać co to za cacko się tu zakręciło.
-Choćby dlatego, żeby pozbawić Molocha kolejnego, morderczego tworu.
 

Ostatnio edytowane przez Verax : 03-04-2008 o 16:50.
Verax jest offline