Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2008, 18:15   #1
Kud*aty
 
Kud*aty's Avatar
 
Reputacja: 1 Kud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłość
[D&D 3.0] Nowe Życie

Witam!

Od razu na początku chciałbym zaznaczyć, że jestem wprawiającym MP (jako gracz mam trochę więcej doświadczenia), więc w moim prowadzeniu może być kilka błędów, które bezwzględnie będę poprawiał. Nie należę do grona MG, którzy za wszelką cenę rzucają graczom kłody pod nogi. Można powiedzieć, że brakuje mi dotarcia, jednak i ono z czasem przyjdzie. Potrzebuję 3 – 4 graczy, a ich selekcja będzie polegać na wybraniu przeze mnie najlepszych kart (jeśli będzie ich dużo to możliwe, że znajdzie się jeszcze jakieś miejsce). Przykładam również wagę do mechaniki ponieważ nie będzie to storytelling. Będę się starał byśmy (w równym stopniu Wy jak i ja) czerpali z tej sesji przyjemność.

- Rozgrywkę prowadzimy w świecie Forgotten Realms.
- Korzystamy z podręczników do Dungeons and Dragons edycji 3.0.
- Poziom: 3
- Atrybuty i PW rzucam ja przy komputerze i podaje wam je na gg/pw. Bez obawy… Dla mnie możecie zaczynać z samymi 18 jeśli naprawdę wam wypadną. Nie znoszę oszustwa… (przynajmniej w realnym świecie ).
- Klasy i rasy z PG (jak chcesz zagrać jakąś inną klasą/rasą proszę o kontakt)
- Fundusze: I tu pojawiają się schody, ponieważ zaczynacie goli i weseli. Ok… No dobra macie ciuchy
- Historia (element na który zwracam uwagę): Przynajmniej połowa strony A4 (w końcu to tylko 3 poziom). Pasowało a nawet jest wskazane by jakby historia kończyła się parę lat wcześniej przed przygodą. Dlaczego? Zobaczycie sami…
- Wygląd postaci: Nie musi być długi i bogaty w szczegóły (Porządny napiszecie w pierwszym poście)
- Charakter: Słabości postaci, cele, ogół zachowań, motywacje i te sprawy
- Karta: Chyba umiecie zrobić? Jeśli nie służę pomocą
- Częstotliwość pisania postów: Wydaje mi się, że 1 post na 2/3 dni wystarczy, choć to jest jeszcze do ustalenia. Wspólnymi siłami damy radę 8)
- Kontakt: gg: 7664231

PS. Jak bym o czymś zapomniał to piszcie. Wiem, nie napisałem wstępu, ale za to już na sesji (o ile sie odbędzie) elegancki wstępik będzie. Proszę w tym wszystkim o wyrozumiałość.
 
__________________
Nie-Kud*aty, ale ciągle z metalu...
Kud*aty jest offline