Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2008, 21:34   #120
Altair
 
Altair's Avatar
 
Reputacja: 1 Altair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znany
Póki co ma przed sobą cztery godziny snu , mogę sobie chlapnąć troszeczkę. No chyba że plan wart ma ulec zmianie uśmiechnął się i pociągnął z butelki którą wręczył mu Samuel Przednie. Po chwili patrzył na ostrze Reyfu i oceniał w myślach. Zapewne nie nosił go od parady.
Kiedy pokaz się skończył Wallace wręczył mu miód pitny. Edic pociągnął z butelki i z uśmiechem na twarzy powiedział Tego mi cholera brakowało . Wypił jeszcze łyk i odłożył, nie chciał być napruty jak szpadel.
Koniec na dzisiaj powiedział odkładając butelki przy stercie skrzynek.
W tym czasie technik dokańczał procę, kiedy skończył rzekł "Proszę. Jak chciałeś tak masz. Wsadzasz pocisk i zakładasz pętlę, po czym machasz."
Dziękuję ci uwierz mi że bardzo mi się przyda powiedział uśmiechając się po czym założył kamień i wykonał instrukcje Wallace, kamień poleciał prawie idealnie w miejsce w które mierzył. Bez słowa włożył proce do torby.
I nie nazywaj mnie więcej szermierzem powiedział do Samuela
 
__________________
3444862
A co do nicka ... nie , nie wziąłem go z gry :] . Altair jest gwiazdą . (gwiazdozbiór orła)
Ci co żywią się nadzieją .... umierają głodni....
Altair jest offline