Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2008, 13:04   #42
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Revan Zobacz post
Miło będzie powitać na sesji strzygę.
Przepraszam bardzo, czy ktoś się mnie czepia czy mi się wydaje? XD
Jak ruda to odrazu wiedźma albo jakiś inny stwór, phi!
Ty Revan lepiej uważaj, bo jak stworze takie drugie Słonko, to Ci się przypadkiem futerko na pleckach przypali.

A teraz gdy już się odgryzłam w delikatny sposób przejdźmy do kwestii mojej KP. Otóż....wczoraj sobie piszę normalnie legalnie w Wordzie, aż tu nagle w kompie mi coś PYK, i się wyłączył XD"
No szczęście oczywiście zapisać zdążyłam znacznie większą część Karty Postaci, ale...ale jak włączyłam kompa drugi raz to mi Error wyskoczył i nie chciał się uruchomić system XD
A potem jeszcze się dowiedziałam że zgubił plik z windowsa więc jest po prostu słodko.
Z KP zostało mi tylko napisanie wyglądu postaci ze świata rzeczywistego, gdyby nie wady komputera miałabym to na dziś, a tak to niestety będzie dopiero na jutro
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline