Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2008, 21:18   #103
Mettalium
 
Mettalium's Avatar
 
Reputacja: 1 Mettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znany
Howk! Zgadnijcie kto wrócił? (tak, o mnie chodzi) A teraz mała skrzynka odpowiedzi:
Cytat:
Napisał Markus Zobacz post
Mam nadzieje Mettalium, że nie sprzeciwisz się temu, że Sephiroth wyciągnął jedną kartę z talii. Jakby ci się to nie spodobało, to daj znać, a ja jakoś to zmienię.
Szczerze powiedziawszy byłem trochę zaskoczony - spodziewałem się, że konstrukcja Euxina rozpadnie się (jakimś dziwnym przeciągiem) zaraz po złączeniu dwóch pierwszych kart.

Jeśli chodzi o Parrasa to zdaniem Venefi'cusa narzędzi w garażu nigdy za dużo, a to czy awansuje z młotka na śrubokręt to już pozostaje w kościstych łapkach psionika.

Cytat:
Napisał Abishai
Parras został zamieniony dzięki Xar'nashowi w licza, i w ramach lojalności oddał mu swój relikwiarz. Z czasem lojalność nieco osłabła, a relikwiarz powrócił do właściciela dzięki małej podmianie.
To jest niby oficjalna część historii licza, ale wygląda raczej na taką tajną. Nasze postacie (moja i Markusa) wiedzą o tym z swoich tajnych źródeł jakie zgromadziły na temat Xarna'sha czy to po prostu obiegowa plotka (czy może w ogóle jeszcze tego nie wiedzą)?

P.S. K.D. (jakoś głupio to tak koło siebie wygląda ) założył nową rekrutację co oznacza, że żyje i ma się dobrze. Pytał się go może ktoś czy wyraża chęć dalszej gry? Chyba wszystkie sesje w który brał udział zdechły, więc może założył że nasza też podzieliła ten los i nie wie, że my tu na niego czekamy?
 
__________________
To była długa (i kosztowna) awaria...

Ostatnio edytowane przez Mettalium : 16-02-2008 o 21:21.
Mettalium jest offline