Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2008, 22:54   #5
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
Hmm... No więc ja jeżeli zachowałbym trzeźwość umysłu a nie robił w porty to... Urządziłbym 29 minutowy koncert na dachu najwyższego budynku w mieście. Na finał koncertu zagrałbym utwór Eventide - The World Is Dead, po czym rzuciłbym się z dachu budynku z okrzykiem "Nie dostaniecie mnie frajerzy!"

Potem jak znam życie okazałoby się że bomba w jakiś cudowny sposób nie wypaliła, a ja jestem przykuty do wózka do końca swoich dni, bo przeżyłem upadek

Swoją drogą myślę, że nie ma szansy żeby tak się stało i nastąpiła nasza mini-apokalipsa. Owszem ludzie produkują bomby, które zdołałby rozwalić ogromne połacie lądu, ale nie są na tyle głupi by ich użyć. W dzisiejszych czasach ta broń służy IMO jedynie do straszenia tzw. "pospólstwa". Teraz lepiej załatwić przeciwnika gospodarczo, niż militarnie.
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)
Bulny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem