Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2008, 02:05   #110
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Tomek zadziwił się słysząc logikę rozważań N'Sakli. Mimo tego, iż wychował się z dala od ludzi przez analogie do tego co znał potrafił zrozumieć ich świat. Linie Ley kojarzyły się Tomkowi z falami, które nakładały się na siebie i wzmacniały w określonych miejscach.

- Wydaje mi się, że żeby dowiedzieć się co te linie czynią najłatwiej będzie zobaczyć jak wyglądają inne miejsca ich przecięć. Może wszędzie manifestuje się ten Quintus? Ale tym możemy się też zająć później. Mam wrażenie, że on będzie grać fair i nie zabije Joanny, najwyraźniej zależy mu na tym księdzu. Co do tej korespondencji to mogę poszukać informacji o Preissie, ale bardziej szczegółowe wiadomości o tym jak i po co przepływały pieniądze to nie u mnie.
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline