Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2008, 18:21   #72
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Ufff... pierwszy raz od miesiąca spałem dłużej, niż 4 godziny na dobę... (wczoraj 0) ... ale ja nie o tym chciałem...

Podjąłem decyzję, że sesja musi się zacząć w najbliższym czasie... czekałem długo (nawet bardzo długo) a tu mi się gracze niecierpliwią.

Do sesji wchodzą:

Efcia
Liliel
Rasgan
Silwilin
Uzziah
Cedryk

Osoby, które w tej chwili nie wchodzą do sesji, nadal znajdują się u mnie w odpowiednim folderze i zahibernowane zostały z myślą o późniejszym dołączeniu do sesji bądź wejścia do kolejnej części sagi, jeśli takowe będą...

Właściwie wszystkie postacie, jakie otrzymałem są dobre i ew. niektóre wymagałyby niewielkich poprawek, więc jeśli ktoś się nie dostał - nie znaczy to, że odrzuciłem postać bo nie była dobra itp. Musiałem zwyczajnie dobrać "odpowiednie towarzystwo"...

Mam nadzieję otworzyć sesję w ten weekend aczkolwiek nie obiecuję na pewno, gdyż jestem ostatnio strasznie zabiegany i zapracowany...
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...
Khemi jest offline