Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2008, 23:49   #49
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Przepraszam operatorów - ale to wyjątek, chcę uwidocznić posta dla graczy

Ci którzy nawiązują rozmowy - proszeni są o odbycie ich na gg - wierzę, że ładnie to przeprowadzicie, całość dopieścicie i wkleicie.

Mam już praktycznie przygotowany kolejny post, będę go chciał jednak wzbogacić o pewne elementy. proszę na gg pokrótce opisać co zamierzają zrobić w popołudnie - po obiecie, przynajmniej Ci którzy nie opisali swych zamiarów:Rycerz pozwiedza miasteczko, kapłan się szkoli do wieczora, mag - nie wiem, bard - nie wiem, kupiec - zakladam, ze zadba o urodę - przygotowałem taki fragment ale później nie wiem, czy siedzi tam do kolacji... czy ?? , chmmm kogos pominąłęm? ano tak nasz iluzjonista tu już kompletnie nie wiem czekam na posta, choć wiem, że będzie wyjątkowy gdyż z Obce sporo czasu poświęciłem na zgłębienie postaci, jej psychologii i na generalne ożywienie bohatera i jej mistrza sami zobaczycie - namawiam graczy do wgłębiania się w postacie, również i wspólnie ze mną, będziecie mieli dobry przykład o czym myślę, gdyż sesja - jako długofalowa kampania, będzie bardziej opieraćsię na Was niż na "odpykaniu" przygody z MiM-a. Przygody będą bardzie i dokłądniej nastawione na Was gdy faktycznie dacie się poznać. Szczególiki mile widziane, nie tylko deklarację co się robi. Na razie jestem zadowolony z Waszej twórczości, kilka osób mile mnie zaskoczyło, po innych spodziewałem się wyspokiego poziomu

Cieszę się też, że ekipa nie ma jak na razie oporów przed wzajemnym poznaniem - nie powiem, że mi to ułatwia... a co mi tam, powiem. Ułatwia mi to łatwiejsze przeprowadzenie was do sedna przygody bez obaw, że wybijecie mi się przedwcześnie - bo takie plotki mnie doszły he he.
pozdrawiam
 
Eliasz jest offline