Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2008, 13:10   #43
Shoujo
 
Reputacja: 1 Shoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumny
Oki turę drugą ogłaszam za otwartą. Po pokonaniu przeciwności losu związanych z formatem i brakiem płytki z windozą.
Możecie wysyłać wasze ruchu na tą turę i dawać jakieś propozycje w senacie.
Mam jeszcze 2 informacje :
1)Wpadłam na pomysł że waszą księgowość będziecie robić sami, i po jakiś czasie ( kilka tur ) wyślecie wszystko do Imperatora. W razie oszustw ( w zakresie RP), Imperium podejmie akcje, od wstrzymania wypłat aż do zbrojnej interwencji. Ja sama na koniec tury będe wysyłała wam info tylko jeśli zdarzy się coś niezwykłego lub godnego uwagi. Np jeśli kolonizacja poszła bezproblemowo to nie dostajecie pw ( bo inaczej zatka mi się skrzynka ). Więc jeśli nie macie pw odemnie toznaczy że misje które wyznaczyliście na daną turę zakończyły się bez problemowo.
2) Jakoś nie mam tury Pandy, na skrzynce. Możliwe że nie chcąco wykasowałam. Zkontaktuj się ze mną.
 
__________________
Reaching out a paw
I catch you by your ankle
as you walk past me.
"Cat Haiku"
Shoujo jest offline