Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2008, 21:35   #16
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Ja bym jako główny organizator wyjazdu i szefowa frakcji bardzo prosiła by zaprzestać prób przehandlowania mojego faceta Nawet jeśli jest to czyjaś rodzina, prawa własności, choć bez papierów już przeszły na mnie, więc nie ma kochana No w końcu może ja też będę potrzebować jeszcze kasy na jakiegoś ASGga, a mojej siostry nikt nie kupi :P. A od minimi wolałabym naprawdę albo ak74, albo cudownego dragunowa, choć pewnie zapłakałabym się jakbym taką giwerę musiała przerabiać na postapo.

Ok, parę słów organizacyjnych, jako że moja funkcja do czegoś mnie zobowiązuje.

To co wypisujemy o ASG- broń nie jest obowiązkowa, jednak mile widziana. Zwłaszcza, że druga część frakcji-ta męska będzie miała charakter mniej fabularny, a bardziej militarny. Jeśli zaś chodzi o broń inną niż broń palna to broń ręczna, jednak obowiązkowo w otulinkach. Śmiesznie to wygląda jednak w tego typu zabawach najważniejsze jest bezpieczeństwo.

Dalej, regulamin imprezy nie jest w tym roku jeszcze dokładnie znany, gdyż ciągle trwają nad nim dyskusje na forum na którym OT ma swój oficjalny dział(nazwy jednak nie podam w poście, gdyż jest to niezgodne z regulaminem LI, zainteresowani mogą pytać mnie o adres na gg). Zapraszam do dyskusji i tam.. Sama jak znajdę chwile na doczytanie tych 50 stron, czy więcej ich postów wypowiem się.

Ehhh.. Wiecie co? Jest bardzo dużo rzeczy do omówienia, przedyskutowania, ustalenia w związku z tym wyjazdem. Poczekam jeszcze na ze 3 osoby i będę zakładać inne tematy powiązane z OTem. Dzięki temu będziemy też mogli wspólnymi siłami rozwinąć trochę dział postapokaliptyczny na LI.

Z resztą czy wy nie macie żadnych pytań odnośnie imprezy ?

Czekam na kolejne odpowiedzi itp.

Pozdr Ruda
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline